Oferta

Sesje mogą odbywać się w studio lub plenerze.

  • Sesja w moim prywatnym studio na terenie Łodzi, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne rekwizyty, tła i oświetlenie
  • W przypadku sesji plenerowej, miejsce fotografowania wybieram ja, ale otwarta jestem na Wasze sugestie. Umawiamy się na nią w terminie kiedy przewidywana jest dobra pogoda.

 

SESJA NOWORODKOWA SESJA ROCZKOWA
Najpiękniejsze zdjęcia noworodków powstają do 14 dnia życia maleństwa. Maksymalnie możemy je wykonać do 21 dnia chociaż sen staje się już wtedy płytszy i niekiedy pojawia się kolka. Maleństwo wtedy dużo śpi jego ciałko łatwo przyjmuje pozycje płodowe. Sesja trwa od 4-5 h i najlepiej zaplanować ją przed porodem. W ciągu tych kilku godzin wraz mamą musimy znaleźć czas na przewinięcie, nakarmienie, przytulenie, uśpienie i ułożenie maluszka tak, aby zdjęcia były jak najpiękniejsze. Oczywiście wszystko zależy od tego jak ruchliwy jest nasz model. Jeśli chodzi o czas proszę się nie stresować poświęcam go tyle ile Wasze maleństwo będzie potrzebowało. Wszystkie zdjęcia poddawane są delikatnemu retuszowi. Efektem będzie seria wyjątkowych zdjęć ukazujących kruchość, delikatność i piękno nowego życia.  Sesja odbywa się w studio , które jest odpowiednio przygotowane na przyjęcie mamy i maluszka. Pomieszczenie jest nagrzane , znajdziecie tu Państwo , podgrzewacz do mleka , przewijak , poduszkę to karmienia . Do wyboru jest ogromna ilość ubranek, kocyków, mis itp. Pierwszy rok życia dziecka stanowi jeden z najważniejszych okresów dla każdego rodzica. Warto aby ten czas uwiecznić podczas jego pierwszych i jedynych w swoim rodzaju urodzin. Serdecznie zapraszam do wykonania pamiątkowych zdjęć podczas sesji roczkowej. Zdjęcia wykonywane mogą być w naszym studio  , plenerze lub  podczas imprezy urodzinowej jak również w innym dogodnym dla Państwa terminie. 

 

SESJA DZIECIĘCA SESJA CIĄŻOWA
Nic tak nie przywołuje miłych wspomnień jak zdjęcia naszych dorastających dzieci. To dzięki nim możemy choć na chwilę zatrzymać nieubłaganie płynący czas. Sesja dziecięca może być też idealnym prezentem dla naszych najbliższych np.: z okazji dnia babci lub dziadka. Zapraszam serdecznie wszystkich Państwa do udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej, która uwieczni te wspaniałe chwile. Sesje dziecięce wykonywane są w profesjonalnym studio fotograficznym lub plenerze.  Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Najlepszy moment na wykonanie takiej sesji to 7-8 miesiąc ciąży wtedy brzuszek jest już dobrze widoczny, a nie jest jeszcze tak ciężko jak pod koniec ciąży. Na sesję należy zabrać 2-3 stroje. Przyszłe mamy pięknie prezentują się w topach, tunikach, dżinsach, rozpinanych koszulach, a także fikuśnej koszulce i eleganckiej bieliźnie. Ty też możesz przygotować swoje ulubione dodatki chustę, szal, biżuterię oraz kupić świeże kwiaty które są doskonałym dodatkiem do sesji. W dniu tym makijaż może być trochę mocniejszy niż zwykle, bardzo ładnie wygląda zrobiony manicure. Sesja odbywa się u mnie studio lub plenerze i trwa średnio 1,5 godz.

 

SESJA RODZINNA SESJA KOMUNIJNA
Zdjęcia rodzinne są idealnym prezentem dla siebie i naszych najbliższych. Nic tak nie podkreśla ciepła domowego ogniska jak wspólne fotografie rodzinne zdobiące ściany lub stanowiące wystrój pokoju. Serdecznie zapraszam Państwa do realizacji profesjonalnych zdjęć na sesji rodzinnej, którą wykonuję zarówno w plenerze jak i swoim studio fotograficznym.  Pierwsza komunia jest bardzo wyjątkowym dniem w życiu dziecka, które stawia swój kolejny krok w życiu wspólnoty chrześcijańskiej. Z tej okazji pragnę zaprosić Państwa do uwiecznienia tego dnia podczas sesji zdjęciowej. Sesja może obejmować zdjęcia z samej uroczystości, zdjęcia w plenerze oraz zdjęcia studyjne. Zdjęcia mogą być wykonywane zarówno w dniu uroczystości jak i podczas białego tygodnia.


UWAGI:

  • Rozliczenie za sesję następuje w dniu sesji
  • Rozliczenie za punkt Brzuszek & Maluszek następuje podczas pierwszego spotkania
  • Istnieje możliwość dokupienie dodatkowych ujęć z sesji
  • Nie udostępniam zdjęć nieobrobionych oraz plików RAW

 

 

facebook_page_plugin